Quote (PLAGUEwRATH @ Tue, Feb 19 2008, 05:29pm)
ОХХХ неам време за кавги и с тебе достатъчно ми беха тея другите
PLAGUEwRATH.
Ама аз не искам да се караме. само малко се пошегувах.не се засягай stay cool
и започвай всяка ново изречение с главна буква
ъФк