d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > ще спрем ли да я играем тая игра > :)
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 17 2008 07:49am
аз вече съм спрял .... само jsp си проверявам wink.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 17 2008 07:49am
Quote (ou7sider @ Sun, 17 Feb 2008, 15:49)
аз вече съм спрял .... само jsp си проверявам wink.gif


ok don8 XD
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 17 2008 07:58am
Quote (n3ver_mind @ Sun, Feb 17 2008, 01:49pm)
ok don8 XD


бих ти донате ама като те гледам какво си лике и само се правиш на голяма работа не си дженталмен в тази игра братле...
за да получиш винаги парво мисли какво си дал !
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 17 2008 07:59am
Quote (ou7sider @ Sun, 17 Feb 2008, 15:58)
бих ти донате ама като те гледам какво си лике и само се правиш на голяма работа не си дженталмен в тази игра братле...
за да получиш винаги парво мисли какво си дал !



yeeeeeeeees

+1

Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 17 2008 08:13am
Quote (ou7sider @ Sun, 17 Feb 2008, 15:58)
бих ти донате ама като те гледам какво си лике и само се правиш на голяма работа не си дженталмен в тази игра братле...
за да получиш винаги парво мисли какво си дал !


а как да се държа с тези които ме убиждат ;]
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 17 2008 08:15am
Quote (n3ver_mind @ Sun, Feb 17 2008, 02:13pm)
а как да се държа с тези които ме убиждат ;]


амиии умните и разумните хора просто необръщат внимание...
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 17 2008 08:16am
Quote (ou7sider @ Sun, 17 Feb 2008, 16:15)
амиии умните и разумните хора просто необръщат внимание...


oк от неска почвам да те псуам пък ти не ми обръщай внимание smile.gif XD
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 17 2008 08:17am
Quote (n3ver_mind @ Sun, Feb 17 2008, 02:16pm)
oк от неска почвам да те псуам пък ти не ми обръщай внимание smile.gif XD


ахахах ако мислиш че ще ме засегнеш жестоко се лъжеш...
просто ще ме разсмиваш адски много smile.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 17 2008 08:18am
Quote (ou7sider @ Sun, 17 Feb 2008, 16:17)
ахахах ако мислиш че ще ме засегнеш жестоко се лъжеш...
просто ще ме разсмиваш адски много smile.gif


явно не усещаш иронията
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 17 2008 08:22am
Quote (n3ver_mind @ Sun, Feb 17 2008, 02:18pm)
явно не усещаш иронията


абе то тая цялата игра е един голям цирк smile.gif
Go Back To Български Topic List
Prev12346Next
Closed New Topic New Poll