Quote (n3ver_mind @ Sat, 16 Feb 2008, 18:56)
AHHAHAHAHAAHAHAHAHAHA O6TE PO ZLEEEEE XDDDDDDDDDDDDD
e; ne sam ti otvarql profila i za tfa ne gledam profili na 30 godishni sry
То се иска малко да помислиш
защто пишеш на латиниза да не силичат грешките ли.Поздравления може да достигне и цяло изричение