Quote (2pac_rulez @ Fri, 15 Feb 2008, 19:02)
Еми чат-пат е хубаво да се направи Пълен формат на C: да се изчистят малко боклучетата

Аз това го правя всеки ден и win dok + дефрагмент.Но сега осезателно се намали лага де, от колкото преди
П.П Абе Свет това заради чаровната усмивка ли те е спонсорирал Тоше>? Да си махна предните два , че са изкуствени
This post was edited by mainabg on Feb 15 2008 11:35am