Quote (SoulKorlic @ Wed, 13 Feb 2008, 22:14)
"BraveAntiBan" е по добар.
някой с теб да говори ?
е:
Quote (Panec @ Wed, 13 Feb 2008, 22:14)
n3ver i zakvo trqbvashe da napravi6 topic ? idiot ?
а с теб някой да говори ?
This post was edited by n3ver_mind on Feb 13 2008 02:15pm