☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Мобилни телефони > Какъв използвате?
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 719
Replies: 30
Track Topic
xRoMaNx
Member
Posts: 6,855
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
0.35
#11
Feb 14 2008 11:42am
Quote (PLAGUEwRATH @ Thu, 14 Feb 2008, 18:16)
сега съм с crap nokia
.
Serir
Member
Posts: 3,276
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 70%
#12
Feb 14 2008 11:43am
sony ericson w850i
gazar sum
gpapazov
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold
:
215.00
#13
Feb 14 2008 12:13pm
сони ериксон к800и
Ramirezz
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold
:
279.00
#14
Feb 14 2008 12:25pm
Vodafone
най-крап от сички зех си го за 50 !!!! НА ПРОМОЦИЯ !!!
Ама пък съм гъзар , плащам по 100 - 1XX лева сметка всеки месец
This post was edited by Ramirezz on Feb 14 2008 12:27pm
MyD2jspRevenge
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
0.00
#15
Feb 14 2008 02:54pm
на банско докато карах ски си намерих к500
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#16
Feb 14 2008 03:02pm
Quote (Ramirezz @ Thu, 14 Feb 2008, 20:25)
Vodafone
най-крап от сички зех си го за 50 !!!! НА ПРОМОЦИЯ !!!
Ама пък съм гъзар , плащам по 100 - 1XX лева сметка всеки месец
То и аз сам така имам телефон за 400лева някаде а слетките ми са от 300 -800 лева.Но има много газари които са си взели телефон на изплащане за 800-1000 лв а си зареждат валчери за по 5 лв на месец и се надуват.Но не даи си боже да го полеят с бира ще се разболеят.
ScooterDEX
Member
Posts: 306
Joined: Aug 13 2007
Gold
:
75.50
#17
Feb 14 2008 03:42pm
Засега съм с
Nokia 5140i
stan99
Member
Posts: 6,230
Joined: Mar 24 2007
Gold
:
2.01
#18
Feb 14 2008 06:29pm
NOkia 6288
DawSTitaN
Member
Posts: 6,011
Joined: Mar 20 2007
Gold
:
2,233.95
#19
Feb 14 2008 06:59pm
moq e posleden model : Bebefon mnogo sam dovolen ot nego
Fars
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold
:
50.00
#20
Feb 14 2008 07:03pm
a az sum mnogo dovolen ot sistemata МОБИ ВИК mnogo e aktualna s saseda samo taka komunikirame toi si znae koi e saseda
)
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact