Quote (FlyEmirate @ Tue, 12 Feb 2008, 21:46)
Многоти благодаря Fars да си жив и здрав и което си пожелаваш винаги да ти се збъдва!!!!
Той си го копува

)))
Абе така си е но има доста до сега в тук бг не ме е лъгал но австръъци и немци малее колко са се опитвали а един беше направо нагъл.7к пост 1200 фг от 2005 г рег хем му казвам да си каже ацц за фотио и всичко по реда си тои пак ме врътна заради 100 фг в началото на ладера .Но го затвориха де,май е било крадено ацц-то .А тука ни е излязло такова име защото повечето играят от зали а да запомниш парола не е трудно

)))
This post was edited by mainabg on Feb 12 2008 01:53pm