d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Въпрос за бъга сас ЗОД руна > дали става и на този ладер
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 12 2008 01:21pm
Quote (fars @ Tue, 12 Feb 2008, 20:44)
не са го оправили още става  west east  si4ki bugove gi ima


кк, искам да го направиш този бъг пред мене, става ли ?
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 12 2008 01:36pm
ОК тхз добре ,че ми казахте да не се набутвам с ЗОД
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Feb 12 2008 02:02pm
estestveno 4e stava ti mai ot lunata pada6 xaxaxa

viziram disconnected:)
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 12 2008 02:42pm
Quote (fars @ Tue, 12 Feb 2008, 22:02)
estestveno 4e stava  ti mai ot lunata pada6 xaxaxa 

viziram disconnected:)


Добре де, покажи ми ?
Member
Posts: 6,011
Joined: Mar 20 2007
Gold: 2,233.95
Feb 12 2008 05:09pm
Quote (Disconnected @ Tue, Feb 12 2008, 08:42pm)
Добре де, покажи ми ?


Kupi mi zod i eth shako i hel i az 6te ti go napravq biggrin.gif imam fr-ta deto cukat tam vse pak i znam bugovete iz tezi 2 survara
Member
Posts: 6,855
Joined: Mar 2 2007
Gold: 0.35
Feb 12 2008 09:04pm
Quote (fars @ Tue, 12 Feb 2008, 19:41)
ЛОЛ в Пловдив само в София сме открехнати отдавна мой човек !! ти маи си седиш тука си прявиш посчета хахах има и други начини като да правиш оферти траде тва онова или викаш тука е добре wink.gif))))


Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 12 2008 11:27pm
posledno stava li ili ne
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 13 2008 12:49am
samo na west
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 13 2008 05:51am
Quote (mainabg @ Wed, Feb 13 2008, 06:49am)
samo na west


+1

This post was edited by SoulKorlic on Feb 13 2008 05:51am
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 13 2008 05:57am
Quote (BraveAntiBan @ Wed, 13 Feb 2008, 07:27)
posledno stava li ili ne


прави се на "про" и не знае къде става и не става зод бъга gj
Go Back To Български Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll