☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Въпрос за бъга сас ЗОД руна > дали става и на този ладер
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 678
Replies: 28
Track Topic
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#11
Feb 12 2008 01:21pm
Quote (fars @ Tue, 12 Feb 2008, 20:44)
не са го оправили още става west east si4ki bugove gi ima
кк, искам да го направиш този бъг пред мене, става ли ?
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#12
Feb 12 2008 01:36pm
ОК тхз добре ,че ми казахте да не се набутвам с ЗОД
Fars
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold
:
50.00
#13
Feb 12 2008 02:02pm
estestveno 4e stava ti mai ot lunata pada6 xaxaxa
viziram disconnected:)
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#14
Feb 12 2008 02:42pm
Quote (fars @ Tue, 12 Feb 2008, 22:02)
estestveno 4e stava ti mai ot lunata pada6 xaxaxa
viziram disconnected:)
Добре де, покажи ми ?
DawSTitaN
Member
Posts: 6,011
Joined: Mar 20 2007
Gold
:
2,233.95
#15
Feb 12 2008 05:09pm
Quote (Disconnected @ Tue, Feb 12 2008, 08:42pm)
Добре де, покажи ми ?
Kupi mi zod i eth shako i hel i az 6te ti go napravq
imam fr-ta deto cukat tam vse pak i znam bugovete iz tezi 2 survara
xRoMaNx
Member
Posts: 6,855
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
0.35
#16
Feb 12 2008 09:04pm
Quote (fars @ Tue, 12 Feb 2008, 19:41)
ЛОЛ в Пловдив само в София сме открехнати отдавна мой човек !! ти маи си седиш тука си прявиш посчета хахах има и други начини като да правиш оферти траде тва онова или викаш тука е добре
))))
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#17
Feb 12 2008 11:27pm
posledno stava li ili ne
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#18
Feb 13 2008 12:49am
samo na west
SoulKorlic
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold
:
5,437.10
#19
Feb 13 2008 05:51am
Quote (mainabg @ Wed, Feb 13 2008, 06:49am)
samo na west
+1
This post was edited by SoulKorlic on Feb 13 2008 05:51am
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#20
Feb 13 2008 05:57am
Quote (BraveAntiBan @ Wed, 13 Feb 2008, 07:27)
posledno stava li ili ne
прави се на "про" и не знае къде става и не става зод бъга gj
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact