Quote (mosuto @ Mon, 11 Feb 2008, 17:33)
може и 3500 аз на моя комп сам виждал и 4к пинг >< когато нета ми забива яко ..
но виж кво ще ти кажа майна .. като ти лагне пишеш на /ф листата и ако излезе надписа без закъснение значи лага е от Д2 и сървара
обикновено като одкрият нов начин на дупване и започват яко да лагват игрите да забиват, яко join bug .. и такива работи
имам много лоши спомени от последния ладдер 3-4 месеца преди да го реснат беше някъв ад .. сяка 2-ра игра jb
Та според мене е от д2... шматките от blizzard въобще не го потдържат
Жоро един пат испписва в д2 един път не и не се търпи бате мисля, че при мен проблема е от всичко по много, от вчера малко се подобри нета но пак си ми забива но по рядко.Посе търпи но пак ме е страх да играя хамара, че Тоти само това чака да ме пукне от бъзик.