освен и аз да се оплача от нета :S
и аз като съм в пловдив съм на ГГбит и до преди нова година ми беше добър, но като бях сега преди 3 дена пак там и беше мазало ..
лаг лаг .. и спира през 1-2 часа за по 10-30 сек.. гадна работа..
пък и повечето сте видяли темата ми проблем с компа .. няма кво повече да кажа
от сичко друго съм доволен лол