Quote (mainabg @ Sun, 10 Feb 2008, 12:50)
Бахти колко сте долни всички на ХК с 100 хака играете, това е много тапо.А тоя е още по тап,щото продалжава да играе ХК.Ако имат мозък хорат няма и ден да играят ХК, и няма да си помислят.Не обичам хаковете превърженик съм на старомодния начин на игра най-много един МАП.Не е ли по гот да си му дадеш дуел и да излезнеш от града БО и ГО тогава си личи кои колко е добър. Или може би аз не го разбирам тва ХК,играл сам 3 месеца само и ме обиха в града.Много се ядосах и се зарекох да не играя повече
Говориш така, защото никога не си стъпвал да играеш на HC ^^. Плюс това, аз не ползвам никакви чикени и такива подобни екстри, защотото правят играта доста тъпа ^^