Quote (2pac_rulez @ Sun, 10 Feb 2008, 19:49)
Като стане така, изключи интернета(unplug), растартирай Pc-то и включи пак интернета като зареди Windows и ше се е оправи.
Това е Бъг на Windows Vista защото не ти е оргинален, не е от доставчика да знаеш.
Може да махнеш Windows Update и да се оправи ама незнам за колко време ще е
мерси за съветите ..
аз знам, че не е от доставчика и Windows uppdates съм ги спрял отдавна така че и те отпадат :/
Windowsa ми е оргинален зех си компа от САЩ тва лято и си беше с инсталиран Windows не вярвам да имат там фалшив
Оба4е ще опитам това да изключа кабела и да ресна, дано помогне, защото сега обърнах внимание че updatnah BIOS-a без да изключа кабела и може от там нещо да се е прецакало ..