d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Unid Charms !!! > You Feel Lucky?!
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 10 2008 12:11pm
Quote (gpapazov @ Sat, Feb 9 2008, 08:15pm)
До утре вечер наи-вероятно ще успея .....защото смятам да правя утре цял ден баалрън и диарън.


начи може да си зема само да не са от нормал и наитмер. sad.gif само от хел smile.gif

This post was edited by SoulKorlic on Feb 10 2008 12:11pm
Member
Posts: 875
Joined: Jan 28 2008
Gold: 0.00
Feb 10 2008 05:55pm
хаха Жорката Луд Кото Граб хак е бе да еба още в въздуха сабира итемите хахаха много смях става wink.gif
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll