☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Полудявам > :@
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 784
Replies: 24
Track Topic
ou7sider
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold
:
2,130.26
#11
Feb 9 2008 09:41am
Quote (Ramirezz @ Sat, Feb 9 2008, 03:32pm)
ДОбре въпроса ми е ? Това оправя ли се или просто да приема че няма да играя диабло в къщи?
ахаха има и 1 месец реалм даун моли са да не е от този
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#12
Feb 9 2008 10:17am
Quote (Ramirezz @ Sat, 9 Feb 2008, 17:32)
ДОбре въпроса ми е ? Това оправя ли се или просто да приема че няма да играя диабло в къщи?
Аз в момента имам а не мисля че сам влизал много пъти или нещо такова предполагам,че и от бавен нет или лош БН
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#13
Feb 9 2008 10:35am
Хахаха, като прочетох първото мнение, се засмях на глас
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#14
Feb 9 2008 10:37am
Quote (Disconnected @ Sat, 9 Feb 2008, 18:35)
Хахаха, като прочетох първото мнение, се засмях на глас
Да бе наистина много грубо от негова страна
PLAGUEwRATH
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
14,022.00
#15
Feb 9 2008 10:41am
моя рекорд е 23 часа получавам го от време на време от бот-а
PLAGUEwRATH.
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#16
Feb 9 2008 11:58am
някой с тфоя cdkey пуска ммбот
ScooterDEX
Member
Posts: 306
Joined: Aug 13 2007
Gold
:
75.50
#17
Feb 9 2008 03:01pm
Quote (SoulKorlic @ Sat, 9 Feb 2008, 17:24)
А моя рекорд е 2,5 дена еб**и побърках се тогава.
аааааааааааа, ами помниш ли преди 1 година(Когато бяхме и двамата на "МАГИ" доставчика) кото ни държа 1+ седмица... Няма как да се забрави.
SoulKorlic
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold
:
5,437.10
#18
Feb 10 2008 12:10pm
Quote (ScooterDEX @ Sat, Feb 9 2008, 09:01pm)
аааааааааааа, ами помниш ли преди 1 година(Когато бяхме и двамата на "МАГИ" доставчика) кото ни държа 1+ седмица... Няма как да се забрави.
Да , ScooterDEX дори един пат ни даржа 3 седмици малеее полудях
This post was edited by SoulKorlic on Feb 10 2008 12:10pm
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#19
Feb 10 2008 12:36pm
Quote (SoulKorlic @ Sun, 10 Feb 2008, 20:10)
Да , ScooterDEX дори един пат ни даржа 3 седмици малеее полудях
mainabg
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold
:
13,068.00
#20
Feb 10 2008 01:14pm
Аз пък сега полудявам имам някакав нечовевки лаг в игра влизам 30 секунди забива ми постоянно за по 10-15 секунди и някакъв драглив паладин хамар ме уби сега и сам бесен,че се възгодя и след тва НК ме биеше.направо Ми идва да изтрия д2 или да си сменям доставчика на нет ли или какво нее човешко това.Вместо да си првя густо и да се разтоварвам аз се ядосвам повече
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact