d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Петак е -време за "банкети" > трябва да има разпускане
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 8 2008 10:23pm
Хах чайчета щели да пушат
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 9 2008 01:47am
Quote (Ramirezz @ Sat, 9 Feb 2008, 06:23)
Хах чайчета щели да пушат
КОЙ АЗ ЛИ ЛОЛ НН друго си е да вакар малко за насроение за всеки е различно това малко и да си премериш силите с някоя опъната пичка мммммм А на сутринта да се запознаеш с нея ххахаххах

само мойта да не прочете това ,че ми е спукана работата smile.gif

This post was edited by mainabg on Feb 9 2008 01:48am
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 9 2008 09:22am
Голям банкет ще стане. НАЗДРАВЕ. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bier.gif bier.gif bier.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 15 2008 03:34pm
bump
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll