Еи тва е майна аз съм си майна и за тва ми викат майна хихиихихи
Пловдив (майния) -България центар на света тва е от мен майна-бг
Да не цетирам едина маЙничка която излезна днес от пандиза даже има песен за нас
А другата видна майна владе топката и псувните до съваршенство
НИЕ ВСИЧКИ ЗНАЕМ КОИ СА ТЕ

)))))
This post was edited by mainabg on Feb 8 2008 04:07pm