d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Има ли запалени рибари в този форум > ммм
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 7 2008 02:01pm
Като нищо.
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Feb 7 2008 02:05pm
Samo qm , ne q lovq wink.gif
bier.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 7 2008 02:35pm
обичам да ям риба,а да я ловя е едно огромно удоволствие smile.gif




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 7 2008 03:14pm
когато имах повече свободно време ходих сега хода от време на време.Когато ми е нещо много криво отивам с каса бира и две кофи кебапчета
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 7 2008 11:31pm
Аз и Папазов всеки път сме заедно на риба , може и ти да дойдеш ако имаш желание happy.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 8 2008 02:41am
Quote (Ramirezz @ Fri, Feb 8 2008, 05:31am)
Аз и Папазов всеки път сме заедно на риба , може и ти да дойдеш ако имаш желание happy.gif


ами хубаво е да беше казал все пак от каде си ;ппПппП
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 8 2008 11:35am
и аз ги разбирам smile.gif туи лято киснехме на Пясъка ама май повече пихме отколкот ловихме , иначе бели риби хващахме на туистър , комшията има лодка даже, билет нямам smile.gif
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 8 2008 11:48am
От Пловдив сме и 2-мата wink.gif
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 8 2008 02:36pm
Рамирез татко утре отива за щука мисля да го последвам ...но следобеда се обади за кафе. biggrin.gif

This post was edited by gpapazov on Feb 8 2008 02:36pm
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll