Quote (chzn @ Fri, 15 Feb 2008, 18:03)
cry more ?
whoooos the Bitchhhhhhh NooOOW?
BAB est
Olyball = oligofren baal? Oo ili zna4i
Omg Loosers Yes.
Quote (n3ver_mind @ Fri, Feb 15 2008, 06:11pm)
olybaal=strong pvm 24/7 (no rl ofc )
Aма вие по педалски можете ли да пишете ?