Quote (PLAGUEwRATH @ Thu, Feb 7 2008, 03:41pm)
добре бе за какво нямаше залози.Ако някой се интересува винаги сам насреща
п.п. и браво на нащте
PLAGUEwRATH.
После ще сложа 10 известните мача от еврофутбол и ще харесаме 1 до 3 и ще залагаме ако аз позная ми даваш залога ако ти аз на тебе.Ако искаш :Д
Аз писах в една тема ...но няма организация ще пусна тема с предложения и ще гласуваме ако искате за цяла комарджииска система
This post was edited by gpapazov on Feb 7 2008 11:45am