Quote (anarchyi @ Mon, 4 Feb 2008, 21:56)
честито на печелиФшите
аз като бях първа смяна, докато бях ученик ходех за 3-4 час...
сега в университета, при положение, че лекциите са ми от 8 не отивам преди 10 ^^
е ти си гъзар бе кво ти пука
аз изкарах 2 седмици студент
вдигнаха ми нервите и ми казаха ,че ще ме изгонят
И да не им правя густо сам се махнах