d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > 2-ри Срок на шибаното даскало > кофти трьпка
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 4 2008 09:08am
Quote (mainabg @ Mon, Feb 4 2008, 01:27pm)
П.П ще умори и нас


-.-
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 4 2008 09:40am
хахах devil.gif
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 4 2008 10:14am
честито на учениците wink.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 4 2008 10:47am
Quote (mosuto @ Mon, 4 Feb 2008, 18:14)
честито на учениците wink.gif


lol
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 4 2008 11:22am
Quote (n3ver_mind @ Mon, Feb 4 2008, 04:47pm)
lol


Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 4 2008 12:15pm
Хъх, какво да кажа и аз съм твора смяна sad.gif
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Feb 4 2008 01:22pm
хаха аз пьк сам пьрва смяна и ми е аиляк не се оплаквам
то минава барзо като си сас приателите wink.gif
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 4 2008 01:56pm
Quote (KrisIsBack @ Mon, Feb 4 2008, 07:22pm)
хаха аз пьк сам пьрва смяна и ми е аиляк не се оплаквам
то минава барзо като си сас приателите wink.gif


честито на печелиФшите

аз като бях първа смяна, докато бях ученик ходех за 3-4 час...
сега в университета, при положение, че лекциите са ми от 8 не отивам преди 10 ^^
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 4 2008 03:23pm
Quote (anarchyi @ Mon, 4 Feb 2008, 21:56)
честито на печелиФшите

аз като бях първа смяна, докато бях ученик ходех за 3-4 час...
сега в университета, при положение, че лекциите са ми от 8 не отивам преди 10 ^^


е ти си гъзар бе кво ти пука
аз изкарах 2 седмици студент
вдигнаха ми нервите и ми казаха ,че ще ме изгонят d-lol.gif bangin.gif
И да не им правя густо сам се махнах tongue.gif
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Feb 4 2008 05:03pm
Quote (mosuto @ Mon, Feb 4 2008, 04:14pm)
честито на учениците wink.gif


Честито на студентите baby.gif
Go Back To Български Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll