d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Работата ми до момента > ;)
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 4 2008 05:31am
моя сиг > алл biggrin.gif
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 4 2008 06:18am
Моя завърши ли го снощи?
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 4 2008 06:22am
Да , Жоре твоя е готов не е това което ти обещах но пак ще ти хареса /вчера излезнах щото ми спря нета/
Днес ще ти се обадя по някое време да се видим за по кафе happy.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 4 2008 07:13am
Quote (PLAGUEwRATH @ Mon, 4 Feb 2008, 00:29)
искам да попитам какво става с мойта заявка ?



PLAGUEwRATH.
виж ИВО те пита за неговата заявка
тои вече е богаташ

Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 4 2008 07:25am
Ще Ви направя днес след работа на всички , аватари и сигнатури!Недейте берете грижа ... само покажете паричката biggrin.gif happy.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 4 2008 07:26am
Quote (Ramirezz @ Mon, 4 Feb 2008, 15:25)
Ще Ви направя днес след работа на всички , аватари и сигнатури!Недейте берете грижа ... само покажете паричката biggrin.gif happy.gif

пари като шума бе smile.gif
tongue.gif thumbsup.gif
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 4 2008 07:35am
Еее , да за вас е като шума , ама за такива ламери като мен форум златото е дефицит... happy.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 4 2008 09:09am
Quote (Ramirezz @ Mon, Feb 4 2008, 11:19am)
Анимациите са правени защото така са ми поръчали , а относно текста всеки си има вкус... happy.gif
А за вас двамата в момента работя по въпроса... wink.gif


Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 4 2008 09:39am
Quote (Ramirezz @ Mon, 4 Feb 2008, 15:35)
Еее , да за вас е като шума , ама за такива ламери като мен форум златото е дефицит... happy.gif


ти пък и ти не си ламер бе
аз и га*а да си садера не мога да направа това
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 4 2008 11:21am
Quote (mainabg @ Mon, Feb 4 2008, 03:39pm)
ти пък и ти не си ламер бе
аз и га*а да си садера не мога да направа това


Go Back To Български Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll