d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Favorite Lyrics > дам :)
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 3 2008 05:09am
Killswitch Engage icon_pointr.gif The End Of Heartache
Seek me,
Call me,
I'll be waiting

Seek me,
Call me,
I'll be waiting

This distance,
This dissolution
I cling to memories while falling
Sleep brings release,
And the hope of a new day
Waking the misery of being without you

Surrender, I give in
Another moment is another eternity

(Seek me) For comfort,
(Call me) For solace
(I'll be waiting here) For the end of my broken heart


You know me, you know me all too well
My only desire - to bridge our division

In sorrow I speak your name
And my voice mirrors, mirrors my torment

(Seek me) For comfort,
(Call me) For solace
(I'll be waiting here) For the end of my broken heart
(Seek me) Completion,
(Call me) I'll be waiting
(I'll be waiting here) For the end of my broken heart


For comfort,
For solace

(Seek me) For comfort,
(Call me) For solace
(I'll be waiting) For the end of my broken heart
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 5 2008 12:46pm
Кокоша Глаава

Най обичам гол да тичам сутрин покрай НДК
и момченца да събличам във Спартакус след това
а момиченцата малки аз ги водя за ръка
и говоря им аз нежно и говоря им така . .

и туй нататък
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll