d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > искам про друид мнение > има и снимка
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Feb 1 2008 05:26pm
Quote (fars @ Fri, Feb 1 2008, 05:07pm)
http://img86.imageshack.us/img86/4238/screenshot007di6.jpg


интересува ме дали тва е добро ?


Добра за софткор пусни една тема там и виж, но ти си с 16481 поста и според мен знаеш кое е най - добро за теб wink.gif

This post was edited by bristo on Feb 1 2008 05:28pm
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Feb 2 2008 05:15am
на мен личno ми харесва пиши ми като си онлине
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 2 2008 08:30am
stava
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Feb 2 2008 11:18am
май верно става некав ми дава 500 фг старт wink.gif) баси секса
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14667121&f=170&st=10#entry81269295
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 2 2008 01:33pm
Quote (KrisIsBack @ Fri, 1 Feb 2008, 20:15)
пич тая каска ако си на хардкор ша и земеш 1000 фг ++ smile.gif


напълно е вазможно вдействително много е добра..


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 2 2008 01:42pm
Да... жалко, че не е на ХК..
Но може да напраиш тппк друйд на софткор^^
Ще тровиш нервите на много хора ХАХАХхХАХАхАхАхаА
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 2 2008 05:15pm
Quote (fars @ Sat, Feb 2 2008, 05:18pm)
май верно става некав ми дава 500 фг старт wink.gif) баси секса
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14667121&f=170&st=10#entry81269295


az kvo ti kazah
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll