d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Аватари и сигнатури > Предложения
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 2 2008 01:28pm
брат значи в мойто ацц присъства думата "чума" вапроса ми е можеш ли да израбориш някакъв аватар и банер на тази тема. ако имаш нещо впредвид прати на съобщение цената за услугата



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 2 2008 02:09pm
Нямаш грижи , но ще е утре най-рано happy.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 2 2008 02:14pm
Quote (Ramirezz @ Sat, 2 Feb 2008, 21:09)
Нямаш грижи , но ще е утре най-рано happy.gif


нямаш проблеми надявам се да стане добре smile.gif



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Feb 2 2008 02:16pm
Ще се постарая да ти хареса!А относно цената мисля , че ще е доста под реалната за аватар , сигнатура и банер 3 в 1 happy.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 2 2008 02:23pm
Quote (Ramirezz @ Sat, 2 Feb 2008, 21:16)
Ще се постарая да ти хареса!А относно цената мисля , че ще е доста под реалната за аватар , сигнатура и банер 3 в 1  happy.gif


разчитам на теб smile.gif


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 5,303
Joined: Dec 19 2005
Gold: 16,115.11
Feb 4 2008 04:05am
за мустанга гледай като уразмеряваш рендерите/стоковете задържай шифт да не се сплескват .. иначе напредваш браво smile.gif
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll