d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Гоше не сvаршиха ли изпитите бре > айде 4е Op Ng. опустя
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 3 2008 11:52am
Quote (2pac_rulez @ Sat, 2 Feb 2008, 22:51)
Нещо не правиш както трябва, на мен ми върви всичко и сам инсталирал Home Premuim x64 от Февруари месец не сам я барнал


То и аз не сам я пипал ама някои неща не варвят добре ...
свалих си 1 прост CD key refiller та да може само да копирам д2 папката и да си сменя кейовете без да тряя да инсталирам втори пат д2 ама неще да трагна тая програм ^ заради Vistata
междо другото ако някои зане как да видя cd keys направени в MPQ формат да каже smile.gif много ще сам благодарен имам тука 4 такива ама немога да намера лоадер дето да ги зарайда направо като MPQ файлове поне да мога да ги видя и да си ги ползвам smile.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 3 2008 02:46pm
smile.gif аре аре даваите
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll