Quote (2pac_rulez @ Sat, 2 Feb 2008, 22:51)
Нещо не правиш както трябва, на мен ми върви всичко и сам инсталирал Home Premuim x64 от Февруари месец не сам я барнал
То и аз не сам я пипал ама някои неща не варвят добре ...
свалих си 1 прост CD key refiller та да може само да копирам д2 папката и да си сменя кейовете без да тряя да инсталирам втори пат д2 ама неще да трагна тая програм ^ заради Vistata
междо другото ако някои зане как да видя cd keys направени в MPQ формат да каже

много ще сам благодарен имам тука 4 такива ама немога да намера лоадер дето да ги зарайда направо като MPQ файлове поне да мога да ги видя и да си ги ползвам