Quote (Disconnected @ Fri, 1 Feb 2008, 10:54)
Той заслужава много неща, но тези неща вие не ги избирате.
ние го знаем това но нали все от някаде трябва да се тръгне. Най-важното е да се види дали има нашата подкрепа и тогава който трябва ще реши

Но не е възможно да поставят някой които няма нужната подкрепа от БГ а ще ни представлява.Не мислиш ли, че това е глупаво >? За това ние да си го посочим пък те да решават каква титла ще му дават
П.П. За 90 набор доста хубаво мислиш не ти личи да си толкова малък