d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български >
Poll > Нашия човек 2pac_rulez :) > Всичко което прави на Форума и D2jsp
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,692
Joined: Aug 26 2006
Gold: 589.90
Feb 1 2008 12:52am
ot mene 3 smile.gif
GL i da ni mahash scamm tagovete posle wink.gif

This post was edited by papi_bg on Feb 1 2008 01:01am
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Feb 1 2008 01:05am
аиде Ник зимаи тт вече че после ша помагаш на мене и аз да зема smile.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 1 2008 01:22am
Quote (KrisIsBack @ Fri, 1 Feb 2008, 09:05)
аиде Ник зимаи тт вече че после ша помагаш на мене и аз да зема smile.gif
smile.gif позната политика smile.gif

Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Feb 1 2008 01:44am
Quote (KrisIsBack @ Fri, Feb 1 2008, 07:05am)
аиде Ник зимаи тт вече че после ша помагаш на мене и аз да зема smile.gif

Quote (mainabg @ Fri, Feb 1 2008, 07:22am)
smile.gif позната политика  smile.gif


Дам

smile.gif
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 1 2008 02:54am
Той заслужава много неща, но тези неща вие не ги избирате.
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 1 2008 03:32am
Quote (mainabg @ Thu, Jan 31 2008, 10:54pm)
наистина едно голямо мерси
дано да е тои нашия човек
2


Дано тои да стане #3
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 1 2008 03:36am
Quote (Disconnected @ Fri, 1 Feb 2008, 10:54)
Той заслужава много неща, но тези неща вие не ги избирате.

ние го знаем това но нали все от някаде трябва да се тръгне. Най-важното е да се види дали има нашата подкрепа и тогава който трябва ще решиsmile.gif Но не е възможно да поставят някой които няма нужната подкрепа от БГ а ще ни представлява.Не мислиш ли, че това е глупаво >? За това ние да си го посочим пък те да решават каква титла ще му дават

П.П. За 90 набор доста хубаво мислиш не ти личи да си толкова малък
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 1 2008 03:38am
Quote (KrisIsBack @ Fri, Feb 1 2008, 07:05am)
аиде Ник зимаи тт вече че после ша помагаш на мене и аз да зема smile.gif


aide nekoi po4naha da se maznat vednaga
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 1 2008 03:53am
#3 smile.gif
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 1 2008 03:54am
Moderator na BG foruma pone smile.gif
Trusted tag sashto nqma da e losho tongue.gif

ps: mara toshe xD
Go Back To Български Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll