Quote (MyD2jspRevenge @ Thu, Jan 31 2008, 09:08pm)
Сааамо Цска ЛЯ ля ля ляляяяяяя !!!!!!!!!!!!
ЛОКОМОТИВ ---- ОТБОР КИРЛИВ !! ТОШЕ КАКТО ИСКАШ ГО РАЗБИРАЙ!! АЗ ГОВОРА ЗА ЛОКО МОСКВА ,,, ТИ СИ МИСЛИ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ ХАХА
Мнението го запази за себе си ?! ОNE FIGHT ONE LIFE ONE DESTINY LPFC