d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Laf > Ya
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Jan 31 2008 10:16am
spam arena -.-
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Jan 31 2008 10:26am
Quote (BraveAntiBan @ Thu, 31 Jan 2008, 18:16)
spam arena -.-


проблем ?
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 6 2008 10:23am
up
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 6 2008 10:27am
как е спамери smile.gif
да живее БГ форума ^
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 6 2008 10:30am
Quote (mosuto @ Wed, 6 Feb 2008, 18:27)
как е спамери smile.gif
да живее БГ форума ^


вауч happy.gif ем биа smile.gif уоu ?
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 6 2008 11:07am
Quote (n3ver_mind @ Wed, 6 Feb 2008, 18:30)
вауч happy.gif ем биа smile.gif уоu ?


идеално сам си, цъкам ladder slasher tongue.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 6 2008 11:21am
някои да знае колко най-много прави на фури аммазонката
никога не сам играл с амазон
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 6 2008 12:02pm
Quote (mainabg @ Wed, 6 Feb 2008, 19:21)
някои да знае колко най-много прави на фури аммазонката
никога не сам играл с амазон


ако я направиш за max max Fury dmg може да има към 5к мисля или повече
моита е нормално облечена и има 4к fury dmg
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 6 2008 12:06pm
Quote (mosuto @ Wed, 6 Feb 2008, 20:02)
ако я направиш за max max Fury dmg може да има към 5к мисля или повече
моита е нормално облечена и има 4к fury dmg


може и повече от 5к към 5.7 или повече
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 6 2008 12:27pm
Аз съм правил 4200 максимум.Без да сам се наял с итеми.
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll