Quote (Svetulcho @ Thu, 31 Jan 2008, 09:47)
Kukloprodis...Има бот в ММ сайт, а баал бота му е платен. Има го качен и в някои други сайтове, този баал бот, ама никой неще да го кракне!
А я ми кажи как да се противопоставя на АИМ хака ,че имам сериозни проблеми с него в дуелите >? Тошо ми е казвал теб да питам ако имам такива въпроси