Quote (mainabg @ Wed, 30 Jan 2008, 19:56)
НИКИ ти си лош кефиш ме маи са те ядосали нещо
Не, тъкмо се върнах от работа може би затова, обаче не означава че дрънкам глупости, давам някои примери:
Ако съобщението ви не е на кирилица, то най-вероятно ще бъде изтрито от модераторския екип
www.data.bg
1.12 Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Тези, които нямат кирилица, могат да ползват функцията (бутона) Lat->Cyr. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани.
УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!
Това е български под-форум, а не международен. www.ArenaBG.com

Писането на кирилица при ползването на български език е задължително.
И т.н. няма нужда да изреждам,
всеки може да прави на инат, ама какъв е смисала? This post was edited by 2pac_rulez on Jan 30 2008 12:24pm