Quote (bristo @ Wed, 30 Jan 2008, 19:22)
Майничке какво да се прави и такива отрепки има

Еми какво да се прави ще трябва да му се обясни малко повече ако не ще го локне някои някои ден .Мисля ,че доста добре му обясних

Когато почвах нямаше кои да ми обясни правилата и къде ги пише

Добре ,че имам приятели да ме светкат по малко на тънкости
This post was edited by mainabg on Jan 30 2008 11:42am