d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Изработвам аватари > срещу малко форум злато
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 31 2008 09:49am
в най-скоро време ще ти прата пм за моя иск за аватар smile.gif


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 09:53am
Ако бъдеш така любезен да ми припомниш как се поставят сигнатури ще видиш едина сигнатура направена за 15 мин smile.gif

П.С мерси предварително , но вече ме информираха happy.gif

Аз не , че не знаех просто пробвах и не стана 2-3 пъти d-lol.gif

This post was edited by Ramirezz on Jan 31 2008 09:55am
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Jan 31 2008 09:55am
Quote (Ramirezz @ Thu, Jan 31 2008, 05:53pm)
Ако бъдеш така любезен да ми припомниш как се поставят сигнатури ще видиш едина сигнатура направена за 15 мин smile.gif


еми нали ти казах вече smile.gif

а да слагаш имена варху сигнатуре и аватар можеш ли ?
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 09:56am
Хех това са излишни въпроси happy.gif
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Jan 31 2008 09:58am
Quote (Ramirezz @ Thu, Jan 31 2008, 05:56pm)
Хех това са излишни въпроси happy.gif


я си кажи скаипа да те пребава имам работа за теб smile.gif
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 09:59am
Ramirezzzzz ми е скайп името happy.gif
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Jan 31 2008 10:01am
Quote (Ramirezz @ Thu, Jan 31 2008, 05:59pm)
Ramirezzzzz ми е скайп името happy.gif



еми вклучи си го де smile.gif
и ми даи палномощно
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 10:03am
Готово е само поискай пълномощно smile.gif
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Jan 31 2008 10:05am
Quote (Ramirezz @ Thu, Jan 31 2008, 06:03pm)
Готово е само поискай пълномощно smile.gif


еми поискал сам ма ти недаваш
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 11:03am
KrisIsBack е първия здобил се с нов аватар от мен , със здраве да си го ползваш! happy.gif
Go Back To Български Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll