Ако бъдеш така любезен да ми припомниш как се поставят сигнатури ще видиш едина сигнатура направена за 15 мин

П.С мерси предварително , но вече ме информираха

Аз не , че не знаех просто пробвах и не стана 2-3 пъти
This post was edited by Ramirezz on Jan 31 2008 09:55am