d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Правопис и пунктоация > малко обща грамотност
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 30 2008 01:04am
Quote (Disconnected @ Wed, 30 Jan 2008, 00:57)
Хех, едва ли съм го оправил, а една малка част от него (все още не). Иначе статията е много полезна за всеки, който е забравил някои неща, отностно правопис и пунктоация.


П.С. И аз се падам младо поколение все още, 90-ти набор съм tongue.gif

smile.gif С жълто околу устата smile.gif)) не се убиждай това е бъзик

П.П. Че какво ми е на подписа,данеби да има грешка
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Jan 30 2008 07:18am
Quote (mainabg @ Wed, 30 Jan 2008, 09:04)
smile.gif С жълто околу устата smile.gif)) не се убиждай това е бъзик

П.П. Че какво ми е на подписа,данеби да има грешка


Хаха, по скоро с брадата, около устата ми smile.gif)


П.С. Оправи си подписа, на 1-вата страница съм написал smile.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Jan 30 2008 07:55am
дори не си напаих труда до прочета
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 30 2008 12:21pm
Quote (Disconnected @ Wed, 30 Jan 2008, 15:18)
Хаха, по скоро с брадата, около устата ми smile.gif)


П.С. Оправи си подписа, на 1-вата страница съм написал smile.gif
оправих го доволен smile.gif
мерси
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll