Quote (Disconnected @ Wed, 30 Jan 2008, 00:57)
Хех, едва ли съм го оправил, а една малка част от него (все още не). Иначе статията е много полезна за всеки, който е забравил някои неща, отностно правопис и пунктоация.
П.С. И аз се падам младо поколение все още, 90-ти набор съм


С жълто околу устата

)) не се убиждай това е бъзик
П.П. Че какво ми е на подписа,данеби да има грешка