Аз лично мисля , че да се пише на родния език не просто е препоръчително а ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!Аз лично не съм изцяло българин , не съм - циганин -турчин...
от страна на баща ми съм испанец , но живея в България и се чувствам изцяло БЪЛГАРИН!И поради тази причина пиша и чента само на български език!
И никога не бих напуснал България , независимо поради каква причина ми се налага да замина и остана в друга страна повече от необходимото - било то - финансова , семейна , лична!