d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български >
Poll > Задължителното писане на бг > но ниид :)
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Jan 29 2008 12:21pm
Естествено че на български трябва да се пише.
Member
Posts: 6,465
Joined: Feb 28 2007
Gold: Locked
Jan 29 2008 02:46pm
Аз съм естествено ЗА, но ако сте турци не пишете на български тук ! ranting.gif

This post was edited by bristo on Jan 29 2008 02:47pm
Member
Posts: 663
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Jan 29 2008 03:59pm
Едно предложение - понеже някъде четох че много от бг-тата все още не са видели бг-форума , хората които сме тук да сложим един линк и малко инфо във подписите си , за да се популяризира smile.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Jan 29 2008 04:15pm
Quote (MyD2jspRevenge @ Tue, 29 Jan 2008, 22:59)
Едно предложение - понеже някъде четох че много от бг-тата все още не са видели бг-форума , хората които сме тук да сложим един линк и малко инфо във подписите си , за да се популяризира smile.gif


бих казал много добра идея smile.gif



PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Jan 30 2008 05:42pm
ами щом е Бг форума прдполагам че турци и цигани не са поканени........
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Jan 31 2008 01:20am
Quote (MyD2jspRevenge @ Tue, 29 Jan 2008, 23:59)
Едно предложение - понеже някъде четох че много от бг-тата все още не са видели бг-форума , хората които сме тук да сложим един линк и малко инфо във подписите си , за да се популяризира smile.gif

Речено сторено smile.gif А и казвам на всеки приятел БГ които познавам в форума за това какво си имаме
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Jan 31 2008 08:30am
Аз лично мисля , че да се пише на родния език не просто е препоръчително а ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!Аз лично не съм изцяло българин , не съм - циганин -турчин...
от страна на баща ми съм испанец , но живея в България и се чувствам изцяло БЪЛГАРИН!И поради тази причина пиша и чента само на български език!
И никога не бих напуснал България , независимо поради каква причина ми се налага да замина и остана в друга страна повече от необходимото - било то - финансова , семейна , лична!
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 5 2008 12:52pm
нали затова напъвахме за форума бе да пишем по нашенски
Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 5 2008 01:00pm
Добре и аз почвам да пиша на БГ biggrin.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 5 2008 01:02pm
Quote (cccp_punk @ Tue, 5 Feb 2008, 20:52)
нали затова напъвахме за форума бе да пишем по нашенски


може да си пишем и не по нашенски ...
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll