Quote (mainabg @ Tue, 29 Jan 2008, 01:40)
БРАВО БЕ НИКИ ЛУД СИ БАТЕ как ти се занимава толко нямам си на идея
ЕВАЛА

Еми преведах по трудното, Правилата на форума
дано нямам много грешки
утре ще го сложа защото Balakai (Ole) е извън линия сега ^^
Лека нощ и Приятен Ден Утре
Аз ще се върна 6 часа от работата поне .. аи хода да спа