Quote (Svetulcho @ Tue, 29 Jan 2008, 20:55)
Не си ли от скоро член на тоз форум за да си модератор тук?
Не смятам че има значение, важно е да се върши работа, и да се мисли малко като се прави нещо
За мен регистриран, съобщения и други фактори не означават нищо.
Например Потребител регистриран от 2003 година тука може да е по -зле от някои по нов
Всичко зависи до човека, характер и т.н.
поправи ме ако греша ^
This post was edited by 2pac_rulez on Jan 29 2008 01:05pm