d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Хелп За Hc > На Никои не отказвам
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 148
Joined: Feb 10 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2008 04:42pm
Quote (Ramirezz @ Mon, Jan 28 2008, 11:45am)
VGz , здравей !
Нека се представя , аз съм Maina_Ebe /Smelo_Sarce/ и сега започвам отново , но имам проблем тъй като преди
около 6-7 месеца получих ЛОК + СКАМ ТАГ защото някой злоопотреби с акаунта ми от интернет зала.
И сега , ми е много трудно да си стъпа на краката от всичко това.Надявам се , не да получа помощ под
формата на форум злато , а просто чиста приятелска - превеждане , първи предмети (дрънкулки) и закрила в BaalRuns /Pw/!
Предварително благодаря!


PFfff
vikali mi t1pata me4ka
t go tura v ustata kradlio mur6af
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 11 2008 05:13pm
Quote (VgZ @ Mon, Jan 28 2008, 06:43pm)
нЯма6 проблем пи6и ми кат си он НА Привате


Ще го преведеш с 2та си умрели героя ли адаш? аХАХАхАХхХАхАхХАхАхахАхха
Member
Posts: 148
Joined: Feb 10 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2008 05:16pm
Quote (anarchyi @ Mon, Feb 11 2008, 11:13pm)
Ще го преведеш с 2та си умрели героя ли адаш? аХАХАхАХхХАхАхХАхАхахАхха


As 6te my popmogna we
6te my pomogna da go ubiq toq nasraniq Me4kata det mi ograbi 300 fg -.-
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 12 2008 01:43am
Quote (anarchyi @ Tue, 12 Feb 2008, 01:13)
Ще го преведеш с 2та си умрели героя ли адаш? аХАХАхАХхХАхАхХАхАхахАхха

А бе Иво това ти ли си? Където вчера си говорихме на ХК с амазонка
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll