Мерси мерси , ама трябва да почакам , защото последния Warn ми е от Texazon , а той пък е offline от 20 дена.. Ще почакам и когато е удобно ще се опитам да го махна

Благодаря на всичко които ме подкрепяха

Сега трябва да започна на ново , защото нямам ацц и ФГ

Ако някой може да ми помогне с Rush , ще съм много благодарен . (Не го приемайте като begging ^^ )
This post was edited by DesolateD on Mar 26 2008 09:05am