d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Малко фотошоп :) > моля критика за тези неща
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 19 2008 11:06am
Така от 2 седмици се зарибих да заучавам Фотошоп.. оказа се по трудно отколкото си мислех :/
както и да е, аз ще се оптам да стана горе доло добър с него, но реших да чуя някои мнения за нещата които съм направил досега учиики се.
Някои от тях са направени по раководство за правене на Sigs които намерих в JSP.

Коментарите и критиките са препорачителни smile.gif

надявам се да ви харесат все пак ^^

Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Mar 19 2008 11:08am
sloji snimkite predi da si gi obrabotil za da vidim kolko rabota si svarshil
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Mar 19 2008 11:09am
not bad smile.gif
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Mar 19 2008 11:14am
pi4 za na4alo dobre se spravqsh
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Mar 19 2008 11:16am
Пробвай да направиш нещо добро от играта CRYSIS
Ако ми харесва ще купя wink.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 19 2008 01:50pm
Ако имаш време и ти се занимава пробваи да ми направиш някои сигнатуре със някво хаус парти плакат или нещо подобно smile.gif
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 19 2008 02:10pm
Благодаря за коментарите и за добрите оценки ^
по-касно ще сложа началните снимки ( от които сам почнал) но те са само за парвия и вторя сиг от ляво, другите бакгроунда сам го пражил аз, а снимките на сам ги взел изрязани smile.gif


Quote (2pac_rulez @ Wed, 19 Mar 2008, 19:16)
Пробвай да направиш нещо добро от играта CRYSIS
Ако ми харесва ще купя wink.gif


ето опита ми smile.gif



@ou7sider абе то ми се занимава нали сега се уча всеки опит е от полза smile.gif,но нз с толкова малко информация кжо ще успея да измисля + това за сиг 380/120 pix незнам колко хаус парти може да се сабере :S
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Mar 19 2008 02:13pm
za men teq havi sa pulni divotii :] kvo im se kefqt tolko signaturi lemuri, tva s avril lavin kvo trqada ozna4ava?
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 19 2008 02:19pm
Quote (cccp_punk @ Wed, 19 Mar 2008, 22:13)
za men teq havi sa pulni divotii :] kvo im se kefqt tolko signaturi lemuri, tva s avril lavin kvo trqada ozna4ava?

всеки има право на мнение разбира се smile.gif, аз сам си сложил Аврил щото ме кефи, така да виждам по нешо хубаво всеки пат като постна нещо ^^
теб като не те кефи ОК smile.gif лошо няма
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Mar 20 2008 12:42am
Quote (mosuto @ Wed, 19 Mar 2008, 22:19)
всеки има право на мнение разбира се smile.gif, аз сам си сложил Аврил щото ме кефи, така да виждам по нешо хубаво всеки пат като постна нещо ^^
теб като не те кефи ОК smile.gif лошо няма

Ти пък какво му се връзваш на Пънко, Пънко си е Пънко smile.gif
Go Back To Български Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll