Quote (ManOfRespect @ Wed, 12 Mar 2008, 23:01)
neznam bratle..ama qvno go e nahravil qko...ahahahahhaha 4e i az malko mu pomognax :}
ahahahahhahah
Ми кат си помогнал...кво питаш?
Значи знаеш защо няма достъп
Само дет сте объркали адреса за бъзици щот njaguar така ше ви нахрани, че нема да влизате туко цифра време