☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Gosu Shop :) > Need Forum Gold
1
2
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 413
Replies: 16
Track Topic
Ramirezz
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold
:
279.00
#1
Mar 9 2008 11:13am
2 * 451 Sc's
Griffon 20 / 15 / 165
Hoto 40 / 3 ar / 15 ed
Cta 6 / 6 / 4 Flail
Enigma Mp 11 Ed / 775 Deff
Anni 20 / 12 / 10
lonnie
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#2
Mar 9 2008 12:55pm
това не е траде секция
Svetulcho
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold
:
134.00
#3
Mar 9 2008 01:04pm
Quote (anarchyi @ Sun, 9 Mar 2008, 20:55)
това не е траде секция
Нема лошо да ги предложи и на Булгаристанчетата
ou7sider
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold
:
2,130.26
#4
Mar 9 2008 01:04pm
Quote (anarchyi @ Sun, Mar 9 2008, 06:55pm)
това не е траде секция
Sashko_Bashko
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#5
Mar 9 2008 01:45pm
Quote (Svetulcho @ Sun, Mar 9 2008, 07:04pm)
Нема лошо да ги предложи и на Булгаристанчетата
Kris
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold
:
111.51
#6
Mar 9 2008 01:46pm
Quote (anarchyi @ Sun, Mar 9 2008, 08:55pm)
това не е траде секция
a we brat ostai gi we se tarsi6 kosuri ^^
This post was edited by KrisIsBack on Mar 9 2008 01:47pm
SirNik
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold
:
523.00
#7
Mar 9 2008 01:54pm
Quote (KrisIsBack @ Sun, 9 Mar 2008, 21:46)
a we brat ostai gi we se tarsi6 kosuri ^^
Sashko_Bashko
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#8
Mar 9 2008 01:55pm
Niki znai6 li ot de si zema Op Channel BOt ?
lonnie
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#9
Mar 9 2008 02:07pm
Quote (KrisIsBack @ Sun, Mar 9 2008, 07:46pm)
a we brat ostai gi we se tarsi6 kosuri ^^
Кво да ги оставя... Има си трейд секции. Закво и тука трябва да чета кой предлага Дол руна и иска 2 Амн за нея...
Да си пейстнат линк към темите в подписа или да си направят всеки по една тема и да си пишат в нея.
А не днеска на Гошко тъпото му паднало Shako и опа дай да направи той тема, а след 20 мин Мефо се смилил над него и му пуснал Raven и опа още една тема. Освен да ни прекръстят форума на Bulgarian trading ground.
GTX
Banned
Posts: 791
Joined: Mar 4 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#10
Mar 9 2008 02:50pm
Quote (anarchyi @ Sun, Mar 9 2008, 06:55pm)
това не е траде секция
Go Back To
Български
Topic List
1
2
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact