Quote (ou7sider @ Sun, Mar 2 2008, 03:11pm)
Миии просто ударих един и теи го одарих че го разглобих ама и пръста си счупих... ама то не точно пръста ами малко назад една кост и ще тряя няква опедация и аз незнам точно.. с някви игли
O_O posledno kfo si s4upi btw sevo pita dali piskata si s4upi , i koq raka ? ^