d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Трети март > Малък въпрос
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Feb 26 2008 10:05am
Е, уважаеми Българи, какво е станало на тази дата и празник ли е, както и защо?
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Feb 26 2008 10:16am
Трети март – ден на българското Освобождение !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 26 2008 12:57pm
Quote (plz_dont @ Tue, Feb 26 2008, 04:16pm)
Трети март – ден на българското Освобождение !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Member
Posts: 2,417
Joined: Apr 14 2007
Gold: 215.00
Feb 26 2008 12:59pm
Quote (plz_dont @ Tue, Feb 26 2008, 04:16pm)
Трети март – ден на българското Освобождение !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 26 2008 01:40pm
Естествено, че е празник.
Националния празник на родината smile.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 26 2008 01:53pm
Mdam daje nqma da u4im biggrin.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 27 2008 03:57am
Quote (plz_dont @ Tue, 26 Feb 2008, 17:16)
Трети март – ден на българското Освобождение !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


+1 и мога да отбележа че това не е никакъв комунистически празник......


PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 48,928
Joined: Mar 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 27 2008 04:06am
Quote (PLAGUEwRATH @ Wed, Feb 27 2008, 09:57am)
+1 и мога да отбележа че това не е никакъв комунистически празник......


PLAGUEwRATH.


+1 и мога да отбележа, че преди че се пише запетайка...

anarchyi !
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 27 2008 08:22am
Quote (anarchyi @ Wed, Feb 27 2008, 10:06am)
+1 и мога да отбележа, че преди че се пише запетайка...

anarchyi !


ahyahaya бреиии във вашия университет няма хлабаво biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
А есета можеш ли да правиш tongue.gif
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2008 10:02am
Еми Disconnected според мен незнам дали има българин който неможе да отговори на този въпрос , а ако наистина неможе значи този човек неможе да се нарече "Българин"

This post was edited by Panec on Feb 27 2008 10:03am
Go Back To Български Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll