Quote (mosuto @ Wed, 20 Feb 2008, 19:05)
Добра работа браво

ама аз не играя вече д2 така че няма да се включа в този реалм, съжалявам ^^
Благодаря

Костваше ми много усилия да го направя добре , има малко разлики с другите сървъри на 1.10 като например хеадоф...
Quote (n3ver_mind @ Wed, 20 Feb 2008, 19:08)
ok don8
еее стига с този спам вече де

Ако ще се регвате в сървъра или във форума , моля използвайте различна парола и е-мейл адрес от тези който сте използвали в Europe и съответно d2jsp.org ! Ако не го направите вие си поемате отговорността

Не искам после да говорят лошо за мен и екипа на сървъра/форума ни..