d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Относно Bvb
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2008 05:48am
Реших да си направя един BvB baba. Някой може ли да ме ориентира, тука от форума ( бг-тата ) къде играят повече хора PvP. Имам някакви стари предмети на нон-ладер като upped perf titans, upped 199%, някакви SA eth forty над 3700 def за наемник, 4-5 df-та на по 30, та ако може цени някакви.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 19 2008 07:09am
провери price guide на нл аз играя ... ма ако ще праиш добър герои ти трябва доста фг и виж питай тук за развитие icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=21
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2008 07:58am
Развитие аз си знам, не ми е в това проблема, за фг-то не се притеснявай. smile.gif
Просто исках да знам къде играят, за да знам къде да го направя и да избачкаме някое дуелче.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 19 2008 08:02am
Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 15:58)
Развитие аз си знам, не ми е в това проблема, за фг-то не се притеснявай. smile.gif
Просто исках да знам къде играят, за да знам къде да го направя и да избачкаме някое дуелче.


ем за да не те псуат и да ти викат че си в Б група си го праи на ладер ...
е/ афк 20мин

This post was edited by n3ver_mind on Feb 19 2008 08:04am
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2008 08:06am
Е може и от Б-група да съм, нека го направим тогава ще видим.
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 19 2008 10:44am
Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 16:06)
Е може и от Б-група да съм, нека го направим тогава ще видим.


Мой те преведа, Стоенчо biggrin.gif Аз не играя ни нон, ни ладер ма за тебе винаги
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 19 2008 11:11am
Quote (Svetulcho @ Tue, Feb 19 2008, 04:44pm)
Мой те преведа, Стоенчо biggrin.gif Аз не играя ни нон, ни ладер ма за тебе винаги


i can too Bolt.gif
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2008 11:31am
Quote (Svetulcho @ Tue, 19 Feb 2008, 19:44)
Мой те преведа, Стоенчо biggrin.gif Аз не играя ни нон, ни ладер ма за тебе винаги


Тебе съм те предвидил за предмети smile.gif Така че пак ще влезеш в употреба smile.gif
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 19 2008 11:33am
Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 19:31)
Тебе съм те предвидил за предмети smile.gif Така че пак ще влезеш в употреба smile.gif


Ако не са изфирясали вече от нон ладера...а на ладер съм гола вода wallbash.gif
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 19 2008 11:33am
Quote (Svetulcho @ Tue, Feb 19 2008, 05:33pm)
Ако не са изфирясали вече от нон ладера...а на ладер съм гола вода wallbash.gif


na non ti gi nema:)smile.gif
Go Back To Български Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll