☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Относно Bvb
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 837
Replies: 37
Track Topic
PlagueJack
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold
:
0.00
#1
Feb 19 2008 05:48am
Реших да си направя един BvB baba. Някой може ли да ме ориентира, тука от форума ( бг-тата ) къде играят повече хора PvP. Имам някакви стари предмети на нон-ладер като upped perf titans, upped 199%, някакви SA eth forty над 3700 def за наемник, 4-5 df-та на по 30, та ако може цени някакви.
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#2
Feb 19 2008 07:09am
провери price guide на нл аз играя ... ма ако ще праиш добър герои ти трябва доста фг и виж питай тук за развитие
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=21
PlagueJack
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold
:
0.00
#3
Feb 19 2008 07:58am
Развитие аз си знам, не ми е в това проблема, за фг-то не се притеснявай.
Просто исках да знам къде играят, за да знам къде да го направя и да избачкаме някое дуелче.
n3ver_mind
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold
:
10,148.45
#4
Feb 19 2008 08:02am
Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 15:58)
Развитие аз си знам, не ми е в това проблема, за фг-то не се притеснявай.
Просто исках да знам къде играят, за да знам къде да го направя и да избачкаме някое дуелче.
ем за да не те псуат и да ти викат че си в Б група си го праи на ладер ...
е/ афк 20мин
This post was edited by n3ver_mind on Feb 19 2008 08:04am
PlagueJack
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold
:
0.00
#5
Feb 19 2008 08:06am
Е може и от Б-група да съм, нека го направим тогава ще видим.
Svetulcho
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold
:
134.00
#6
Feb 19 2008 10:44am
Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 16:06)
Е може и от Б-група да съм, нека го направим тогава ще видим.
Мой те преведа, Стоенчо
Аз не играя ни нон, ни ладер ма за тебе винаги
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#7
Feb 19 2008 11:11am
Quote (Svetulcho @ Tue, Feb 19 2008, 04:44pm)
Мой те преведа, Стоенчо
Аз не играя ни нон, ни ладер ма за тебе винаги
i can too
PlagueJack
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold
:
0.00
#8
Feb 19 2008 11:31am
Quote (Svetulcho @ Tue, 19 Feb 2008, 19:44)
Мой те преведа, Стоенчо
Аз не играя ни нон, ни ладер ма за тебе винаги
Тебе съм те предвидил за предмети
Така че пак ще влезеш в употреба
Svetulcho
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold
:
134.00
#9
Feb 19 2008 11:33am
Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 19:31)
Тебе съм те предвидил за предмети
Така че пак ще влезеш в употреба
Ако не са изфирясали вече от нон ладера...а на ладер съм гола вода
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#10
Feb 19 2008 11:33am
Quote (Svetulcho @ Tue, Feb 19 2008, 05:33pm)
Ако не са изфирясали вече от нон ладера...а на ладер съм гола вода
na non ti gi nema:)
Go Back To
Български
Topic List
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact