d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Боклук или ле Не е цирклета > кажете си мнението
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 18 2008 11:57pm
изобщо не разбирам аммазонка моля кажете, става ли за нещо този цирклет>?
Благодаря предварително

Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 18 2008 11:58pm
ne stava maina..mahai go
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 19 2008 12:07am
Quote (BraveAntiBan @ Tue, 19 Feb 2008, 07:58)
ne stava maina..mahai go
Мерси Тошо, ще видя другите какво ще кажат.Ти твоя дру цирклета продаде ли го >?

Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 19 2008 02:35am
не става




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Feb 19 2008 04:18am
ne stava man verno wink.gif namq li 2 -30frw za na4alo
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2008 05:51am
Щом е за амазонка и няма нищо "fast" по-него направо го хвърляй, с 2 дупки можеше да стане нещо ама така.
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Feb 19 2008 06:48am
Quote (BraveAntiBan @ Tue, Feb 19 2008, 05:58am)
ne stava maina..mahai go


Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 19 2008 07:07am
липсва фкр и много други неща ма пробвай да земеш някое фг ...
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2008 07:44am
Quote (n3ver_mind @ Tue, 19 Feb 2008, 15:07)
липсва фкр и много други неща ма пробвай да земеш някое фг ...


дам за опит пари не взимат biggrin.gif
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 19 2008 08:08am
Quote (mainabg @ Tue, Feb 19 2008, 05:57am)
изобщо не разбирам аммазонка моля кажете, става ли за нещо този цирклет>?
Благодаря предварително

<IMG alt="" src="http://img266.imageshack.us/img266/2277/18165301nf8.jpg">


crap
Go Back To Български Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll