Quote (Panec @ Sun, 17 Feb 2008, 22:06)
100% oniq n3ver_mind
той, той и е голямо спокойстие сега.Аре да не хвърляма камани по падналия на земята не спортсменско и не е хубаво
П.П Да не го дранем повече
This post was edited by mainabg on Feb 17 2008 02:37pm