Quote (Viki96 @ Thu, Feb 14 2008, 09:19pm)
Всички приятели като напишат /fps и им излиза там пинг, дара-бара знаете,а сега моят порблем:
Като напиша /fps не ми излиза нищо нито че командата е грешна нито нищо абе се едно не сам писал нищо !
Та ако някой може да ми помогне много ще сам благодарен...Че е много гадано така

И на мене не ми излиза и аз незнам от какво е като напиша /fps и се едно че не сам писал нищо.
HELP.