Quote (Ramirezz @ Thu, 14 Feb 2008, 08:47)
Мисля , че е напълно излишно да се караме , просто някои си мислят , че са богопомазани в тоя форум.
Това , че аз съм с по малко форум злато и постове , не дава право на които и да е било да ме рогае , псува , прокълнва и т.м.н...
А относно коя е тази личност мисля , че е напълно некоректно да споменавам имена.
Въпроса ми е такъв...Редно ли е да ми се наговорят такива работи при положение , че фактите са на лице , а именно :
1) Цената на аватар , сигнатура , банер!
2) Недостиг на време при зададена поръчка
3) Некоректно държание от страна на копувача
1-Ако си му казал 2 седмици би трябвало да я изпълнеш за две ако не успееш трябва да му свалиш от цената.
2-ако се откажеш от поръчката трябва да му върнеш капарото
3-то ако тези неща са на ред мога да ти кажа не се занимаваи с него, да си изглежда работата.Запоми го и чакаи момента когато ще му го върнеш ТЪПКАНО

),когато си достатъчно силен и подходящ момент да си отмъстиш
This post was edited by mainabg on Feb 14 2008 12:57am