Quote (anarchyi @ Tue, Feb 12 2008, 11:27pm)
Ти какво очакваше да видиш тука?Научни разработки за живота на сините китове?
Нормално е да се пишат само простотии от хора зациклили по 10 часа на няква смотана 10 годишна игра 
hahahah da iskam da vidq nau4ni razrabotki

ako moje i snimchici pone da ima edna obrazovatelna tema mislq che na drugite shte im doide dobre

pak igrata za janra si e dobra pone za men